Patent free

ARMOR znamená spojení jedinečného know-how v oblasti složení inkoustových barev, vstřikování plastů, elektroniky a dokonalého zvládnutí renovačních technologií. Díky úsilí oddělení výzkumu a vývoje je každoročně vyvinuto na sto nových produktů.
 

Řešení navrhovaná společností ARMOR jsou založena na rozdílné technologii, díky níž lze dosáhnout obdobné funkčnosti, ale bez porušení patentových práv originálních výrobců.
 

Všechny výrobky ARMOR jsou označeny jako PATENT FREE, respektují tedy patentová práva a ochranu duševního vlastnictví.
 

Věděli jste, že porušení patentových práv je trestné pro každého, kdo je zapojen v prodejním a marketingovém retezci (výrobci, dovozci, velkoprodejci, velké maloobchodní prodejny, internetové prodejny, atd.)?

ZDE naleznete názorný právní postup společnosti SAMSUNG proti distribuční síti prodávající výrobky porušující patenty (český překlad na konci dokumentu).

 K ČEMU SLOUŽÍ PATENTY ORIGINÁLNÍCH ZNAČEK?

Přihlášení patentu má z hlediska tiskových kazet hlavní význam v tom, že zabrání výrobcům kompatibilních kazet „klonovat“ originální kazety a používat jakékoliv technické prostředky pro vznik alternativního výrobku s použitím patentovaných dílů. OEM výrobci tak mohou podniknout právní kroky k ochraně svého patentově chráněného průmyslového vlastnictví.

 

PATENT FREE POLITIKA

Politika PATENT FREE je jednoznačná: neporušovat patenty originálních značek.

Proto je třeba pečlivě sledovat a analyzovat veškeré aktivity OEM výrobců týkající se registrace patentů. Tuto činnost mohou odpovědně provádět pouze právníci, kteří se na oblast průmyslového vlastnictví specializují. 

Ihned po analýze přihlášeného patentu ARMOR začíná s vývojem kompatibilního řešení vylučujícího použití jakéhokoliv patentovaného dílu, aby dospěl k alternativnímu řešení , které bude splňovat požadavky na vlastnosti zaručující funkci, kvalitu a výkon jako u originální kazety.

 

PŘÍKLADY ŘEŠENÍ ARMOR

Patentované OEM vstřikování inkoustu v kazetě  Inteligentní řešení ARMOR

 

 

Kompatibilní kazeta, která je padělkem na základě patentu přihlášeného originálním výrobcem (OEM) Kazeta OEM – příklad přihlášeného patentu(EP0655336) Řešení ARMOR: „inteligentní“ řešení využívající vlastní technologii, které neporušuje patentovou ochranu

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.